czwartek, 6 grudnia 2012

Yankee Candle

Wpadłam. Zakochałam się po uszy.

To oto przepiękne zapachowe świece i woski kompletnie mnie uwiodły.
Jakościowo są one najlepsze jakie miałam i paliłam.
Wystarczają na bardzo długo.
Vanilla Cupcake
Zapach boski ! Smaczny, mocno waniliowy. Wzięłam średni słoik i nawet nie pomyślałam o mniejszej słoju, świeczce lub tarcie czy wosku. Ale uwaga, dzięki niej budzi się chęć na słodycze.


Bahama Breeze
Jeśli tak pachną Bahamy to czemu tam nie mieszkam?
Zapach, który kojarzy się ze słodkim wakacyjnym drinkiem. Bardzo mi się podoba bo jest unikatowy i niespotykany.

Strawberry Buttercream
Po prostu truskawki z kremem, przyjemny, ale nie wspaniały zapach.


Moje zdobycze pochodzą ze sklepu Zapach Domu. Do którego wybrałam się osobiście.Krakowski sklep, który odwiedziłam zaimponował mi wystrojem wnętrza na wysokim europejskim poziomie. Wybór zapachów, które zabiorę ze sobą wydawał mi się kompletnie niemożliwy. Długo wybierałam, ale nie żałuję swoich wyborów.

Na pewno jeszcze tam wrócę. Mam nadzieję jeszcze przed świętami.

3 komentarze:

Wszystko co mnie zachwyca on 14 grudnia 2012 11:31 pisze...

Uwielbiam YC... I sklep na Miodowej też bardzo lubię :)

Brain For Sale on 18 grudnia 2012 19:40 pisze...

moja miłość do yankee candle jest tak wielka, że ciężko ją opisać - wcale się nie dziwię, że i Ty się zakochałaś :)

Grupa Zachodnia on 28 grudnia 2012 10:27 pisze...

Dzień dobry,

Jesteśmy wyłacznym dystrybutorem marki Yankee Candle na Polskę. Bardzo nas cieszy, że nasze produkty sa takie popularne. Mozliwośc zakupu maja Państwo poprzez wile sklepów internetowych: http://zapachdomu.pl/, http://www.candleroom.pl/, http://swiatzapachow.pl/pl/c/YANKEE-CANDLE/29/39, http://yankeecandle.istore.pl/, http://www.theyankeestore.pl/ a także w wielu sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju: w Krakowie- na ul. Miodowej 33 - największy salon Yankee Candle w Polsce- około 100m2!, w Gdyni na ul. Zwycięstwa 220, Warszawa - skep na ul. Zwycięzców 17, sklep-PODZIEMIA POD SKRZYŻOWANIEM AL. JEROZOLIMSKICH Z AL. JANA PAWŁA II, sklep- PODZIEMIA POD RONDEM DMOWSKIEGO (ROTUNDA)skrzyżowanie Al. Jerozolimskich z Marszałkowską, sklep - WARSZAWA, ul. 17 Stycznia 64, Konstancin- Jeziorna- w CH Stara Papiernia- Candle Room, Wieluń sklep Home Delight na ul. Sieradzka 8, Łódź- CH Manufaktura 1 piętro, W wybranych sklepach sieci Organic, Poznań - mydlarnia na ul. Wrocławskiej 8, Przeźmierowo ul. Rynkowa 57- studio urody Allora.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.grupazachodnia.pl, polubienia naszej strony na Facebooku: http://www.facebook.com/#!/GrupaZachodnia oraz naszego bloga: http://www.facebook.com/#!/GrupaZachodnia

Pozdrawiamy,
Grupa Zachodnia

Prześlij komentarz

 

Katarzyna Piec Zaczyna Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos